31.3.2019 - STŽ Kvílice - krátká | ||
Kategorie: H21L 5.87 km, 170 m, 21 kontrol | ||
1. | Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice | 33:33 |
2. | Veselý Jakub PGP9503 SK Praga | 33:38 + 0:05 |
3. | Semerád Antonín PGP9807 SK Praga | 34:54 + 1:21 |
4. | Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín | 35:25 + 1:52 |
5. | Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha | 35:33 + 2:00 |
6. | Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice | 35:52 + 2:19 |
7. | Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga | 36:07 + 2:34 |
8. | Procházka Jan PGP8206 SK Praga | 36:57 + 3:24 |
9. | Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice | 37:06 + 3:33 |
10. | Šimša Martin PGP0309 SK Praga | 37:07 + 3:34 |
11. | Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška | 37:25 + 3:52 |
12. | Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka | 37:51 + 4:18 |
12. | Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín | 37:51 + 4:18 |
14. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 38:05 + 4:32 |
15. | Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka | 39:20 + 5:47 |
16. | Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín | 39:29 + 5:56 |
17. | Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orientee | 39:44 + 6:11 |
18. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 40:48 + 7:15 |
19. | Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga | 40:58 + 7:25 |
20. | Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha | 41:00 + 7:27 |
21. | Laciga Radek PGP8202 SK Praga | 41:16 + 7:43 |
22. | Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka | 41:23 + 7:50 |
23. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 41:25 + 7:52 |
24. | Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha | 41:28 + 7:55 |
25. | Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha | 41:42 + 8:09 |
26. | Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka | 41:48 + 8:15 |
26. | Janas Petr PGP0200 SK Praga | 41:48 + 8:15 |
28. | Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky | 41:53 + 8:20 |
29. | Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 42:20 + 8:47 |
30. | Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice | 42:26 + 8:53 |
31. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 42:37 + 9:04 |
32. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 43:11 + 9:38 |
33. | Aschermann Jan VSP6902 USK Praha | 43:12 + 9:39 |
34. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 43:38 + 10:05 |
35. | Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team | 43:43 + 10:10 |
36. | Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga | 44:17 + 10:44 |
37. | Fujáček Jan SJC7506 Sportcentrum Jičín | 44:27 + 10:54 |
38. | Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga | 44:37 + 11:04 |
39. | Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov | 44:39 + 11:06 |
40. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 44:57 + 11:24 |
41. | Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha | 45:06 + 11:33 |
42. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 45:07 + 11:34 |
43. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 45:32 + 11:59 |
44. | Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha | 45:41 + 12:08 |
45. | Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha | 45:55 + 12:22 |
46. | Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 46:01 + 12:28 |
47. | Kabát Martin PGP0408 SK Praga | 46:10 + 12:37 |
48. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 46:48 + 13:15 |
49. | Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice | 46:56 + 13:23 |
50. | Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov | 46:58 + 13:25 |
51. | Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem | 47:30 + 13:57 |
52. | Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team | 47:58 + 14:25 |
53. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 48:04 + 14:31 |
54. | Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno | 48:44 + 15:11 |
55. | Kondrát Martin PGP6501 SK Praga | 48:53 + 15:20 |
56. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 48:54 + 15:21 |
57. | Pilař Karel MAS5501 KČT Aš | 49:06 + 15:33 |
58. | Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 49:07 + 15:34 |
59. | Strašák Tomáš DKP8204 Oddíl OB Kotlářka | 50:04 + 16:31 |
60. | Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem | 50:09 + 16:36 |
61. | Málek Martin CST8902 OB Strakonice | 50:12 + 16:39 |
62. | Landovský Jakub PGP9601 SK Praga | 50:25 + 16:52 |
63. | Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga | 52:14 + 18:41 |
64. | Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov | 52:32 + 18:59 |
65. | Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team | 52:49 + 19:16 |
66. | Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga | 52:58 + 19:25 |
67. | Bořánek Petr VSP7000 USK Praha | 53:36 + 20:03 |
67. | Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n | 53:36 + 20:03 |
69. | Vlach Martin PGP8605 SK Praga | 54:25 + 20:52 |
70. | Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka | 54:49 + 21:16 |
71. | Samek Jakub VSP8800 USK Praha | 55:33 + 22:00 |
72. | Semík Jan VSP6507 USK Praha | 56:28 + 22:55 |
73. | Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n | 59:53 + 26:20 |
74. | Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany | 69:58 + 36:25 |
75. | Maška Marek MKP8800 SK GORDIC Praha Kačerov | 71:36 + 38:03 |
76. | Šunda Marek VSP9200 USK Praha | 81:31 + 47:58 |
Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha DISK | ||
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |